Strona rezonansu magnetycznego

Tworzenie stron internetowych zgodnie z RWD

Strona internetowa musi być wdrożona w sposób przemyślany. Inwestycja w dobrze zaprojektowaną stronę szybko się zwraca. Taka strona zapewnia stały kontakt z klientem, umożliwia dokonywanie transakcji, powinna zawierać social media oraz wiele innych dodatków.

Co oznacza RWD ? /  Responsive web design

Responsive web design - to technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach. Strona RWD jest dla wszystkich zawsze dobrze widoczna, treści są czytelne.

Zamawiając  taką stronę internetową dbasz o dobry wizerunek firmy w Internecie.

Chętnie od podstaw utworzę dla Państwa:

Strona wizytówka firmowa

Jest to strona www z panelem administracyjnym do zarządzania treścią. Jest świetnym rozwiązaniem dla małych firm chcących zaprezentować swoją ofertę w formie wizytówki w Internecie. Taka strona zawiera kilka podstron: Strona główna, O firmie, Oferta, Galeria, Kontakt. Posiada również slider ze zmieniającymi się zdjęciami, podpięte media społecznościowe, formularz kontaktowy, interaktywną mapę dojazdu. Do pięciu podstron.

Strona firmowa

Jest to strona www wielo zakładkowa z panelem administracyjnym do zarządzania treścią. Idealne rozwiązanie dla firm chcących przekazać swoim odbiorcom więcej szczegółowych informacji o sobie oraz oferowanych produktach i usługach. Taka strona może posiadać kilka wersji językowych, rozwijane menu, slider, dział aktualności, newsletter, interaktywną mapę dojazdu, dokumenty do pobrania, statystyki i wykresy.

Sklep internetowy

To system sprzedaży on line z panelem zarządzania treścią, produktami, kategoriami, zamówieniami, wysyłką oraz całym procesem sprzedaży. Możliwa jest też integracja z hurtownią. Sklepy internetowe zintegrowane są z API firm kurierskich, płatnościami online, oraz systemem magazynowym. Posiadają moduły wspierające sprzedaż np.kody rabatowe, programy lojalnościowe. Sercem sklepu są sprawdzone i pewne systemy CMS WordPress lub Presta.

Moje projekty stron internetowych / Kliknij w zdjęcie aby obejrzeć strony w realu.

Tworzenie sklepów internetowych. Podnośniki.net. Strona wizytówka firmowa
Tworzenie stron internetowych. Strona dla hodowli kotów