Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Chętnie utworzę dla Państwa profesjonalne strony internetowe, które będą dokładnie dopasowane do potrzeb Państwa firmy czy organizacji. Tworzone przeze mnie strony bazują na znanym, sprawdzonym i prostym w obsłudze systemie (CMS). Dzięki niemu zarządzanie tekstami czy zdjęciami jest szybkie, przyjemne oraz bardzo proste. Nie potrzeba do niego znajomości języków kodowania.

Tworzenie strony dzielę na dwa etapy. Pierwszy to przygotowanie unikalnego projektu graficznego specjalnie dla Państwa. Po akceptacji, przechodzę do stworzenia gotowej działającej strony internetowej oraz instalacji jej na Państwa hostingu. Otrzymujecie kompletny, nowoczesny, responsywny produkt podpięty pod Państwa  domenę i widoczny w sieci. Państwa sukces w sieci jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Wszystkie moje strony WWW są w pełni responywne i doskonale prezentują się na wszystkich urządzeniach wyświetlających takich jak: komputery, tablety, smartfony.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Potrzebny sklep internetowy ?  Handel w Internecie daje duże możliwości rozwoju, Państwa firma może mieć bardzo szeroki zasięg działania - nie tylko rynek lokalny. Poprzez odpowiednio zaprojektowany sklep internetowy można dotrzeć do milionów Internautów.

Tworzone przeze mnie sklepy umożliwiają w pełni zautomatyzowaną sprzedaż produktów. Są systemem sprzedaży on line z panelem zarządzania treścią, produktami, kategoriami, zamówieniami, wysyłką oraz całym procesem sprzedaży. Możliwa jest też integracja z hurtownią. Sklepy internetowe zintegrowane są z API firm kurierskich, płatnościami online, oraz systemem magazynowym. Posiadają moduły wspierające sprzedaż np.kody rabatowe, programy lojalnościowe. Sercem sklepu są sprawdzone i pewne systemy CMS WordPress lub Presta. Projektowane sklepy internetowe są w pełni responywne i doskonale prezentują się na każdego rodzaju urządzeniach: komputery, tablety, smartfony.

Strona internetowa dla studia fryzjerskiego

Pozycjonowanie

Skuteczne pozycjonowanie strony www nie musi być bardzo drogie. Właściwie dobrane słowa kluczowe oraz odpowiednia strategia daje bardzo dobre efekty. Na wstępie bardzo ważna jest optymalizacją strony internetowej na potrzeby pozycjonowania w Google. Drugi etap to systematyczne działania na stronie i i nie tylko dające trwałe efekty wysokich pozycji. Projektowanie stron to nie wszystko, należy je jeszcze dobrze wypromować. Wiem jak to zrobić.
Najtańszą, a zarazem najskuteczniejszą formą reklamy jest pozycjonowanie strony www w wyszukiwarce Google. Na samym początku trzeba wybrać  jakie frazy (słowa kluczowe) będą kluczowe w Państwa reklamie. Stosowane przeze mnie metody pozycjonowania są bardzo bezpieczne i dają trwałe efekty.

Pierwsze efekty pozycjonowanych domen widać już po okresie miesiąca co na pewno będzie wpływało na ilość odwiedzin Państwa strony internetowej, im większa liczba Klientów to większy i szybszy zysk dla firmy.

Kampanie Google Ads (AdWored)

Są sytuacje kiedy Klient potrzebuje natychmiastowej promocji swojej strony internetowej w Google. Wtedy jedyną formą reklamy jest kampania Ads - dawniejszy AdWords, taka kampania działa natychmiastowo.

Podstawową różnicą pomiędzy pozycjonowaniem strony, a kampanią Ads jest model rozliczeń. W przypadku kampanii płacicie Państwo bezpośrednio firmie Google. Opłata pobierana jest za każde kliknięcie. Koszty pojedynczych kliknięć są bardzo zróżnicowane i zależą od konkurencyjności danej frazy oraz pozycji reklamy w wyszukiwarce. Moja rola sprowadza się do konfiguracji kampanii Ads oraz jej prowadzenia. W ramach takiej usługi oferuję: Pomoc w doborze fraz kluczowych, dobór grupy docelowej, doradztwo w zakresie planowania budżetu.  Dobrze skonfigurowana kampania Ads dostarcza dużą liczbę wejść na stronę klienta, tym samym podnosi sprzedaż produktów lub usług.

social media prowadzenie,kampanie, reklama

Social media, Face Book promocja, prowadzenie

Dzięki social mediom tj. Facebook, Instagram, Tweeter można dotrzeć do wielu osób. Reklama na portalach społecznościowych jest niemalże konieczna. Fan Page na Facebooku to nowoczesny kanał dystrybucji swoich produktów, reklama przez polecenie - klienci posiadający własne strony internetowe(profile na Facebooku) dzielą się informacjami ze swoimi znajomymi. Taka reklama daje możliwość szybkiej komunikacji ze swoimi partnerami handlowymi. Tworząc strony internetowe tworzę od podstaw Państwa profil na Facebook - Fan Page, który zawiera istotne informacje dla nowych klientów takie jak: informacje o firmie, aktualne promocje, nowości, zakres i zasięg wykonywanych usług czy sprzedaż towarów.

Projekt graficzny Państwa Fan Page będzie spójny z Państwa stroną internetową. Profesjonalny wygląd zaprocentuje. Państwa profil na Facebooku będzie zintegrowany ze stroną www.

Na życzenie mogę też ustawić reklamę Facebook Ads, która zwiększy ruch na Państwa profilu. Państwa promocje dotrą do miliona ludzi.

Projekty Graficzne, grafika reklamowa

Materiały graficzne na potrzeby kampanii reklamowych i promocyjnych. Pozwalające wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji. W mojej ofercie znajdą Państwo projekty graficzne, które pomogą w promowaniu marki, produktu lub usługi.

Kreowanie wizerunku firm to jeden z głównych celów tworzenia identyfikacji wizualnej. Obecnie firma bez tego nie jest w stanie zaistnieć na rynku. Chętnie utworzę dla Państwa wyjątkowy projekt logo oraz spójną graficznie identyfikację wizualną, branding, grafikę reklamową oraz web design. Posiadam wiedzę z zakresu grafiki komputerowej oraz marketingu popartą wieloletnim doświadczeniem. Tworzę reklamy na potrzeby internetu oraz drukowane.

Logo

W ramach usługi projektowania logo otrzymacie Państwo:

Różne wersje kolorystyczne

Oprócz podstawowej wersji kolorystycznej, otrzymacie Państwo wersję 3 propozycje kolorystyczne oraz wersje monochromatyczną.

Logo w różnych formatach

Profesjonalnych plików wektorowych oraz rastrowych, na potrzeby druku jak też internetu: ai, pdf, eps, jpg, png

Mini księga znaku

Karta informacyjna, zawierająca podstawowe dane takie jak: typografia oraz wartości kolorystyczne, użyte do budowy znaku logo

Prawa autorskie

Umowa przekazania autorskich praw autorskich. Od tej pory logo jest w 100% Państwa własnością, do dowolnego wykorzystania.

Gratis do wyboru

W ramach projektu stworzę dodatkowo całkowicie gratis projekt wizytówki lub naklejki firmowej.

Identyfikacja wizualna

To wiarygodny wizerunek firmy. Spójne kolorystycznie oraz ciekawe projekty graficzne stanowią jego podstawę i powodują, że marka zostaje rozpoznawalna przez klientów i partnerów biznesowych.

W skład identyfikacji wizualnej wchodzą elementy takie jak: logo , księga znaku, wizytówki oraz pozostałe dokumenty firmowe, kolorystyka, typografia, szablony materiałów reklamowych, opakowania produktów, strój pracowników, gadżety firmowe, oznakowanie aut, czy wygląd budynków i charakterystyczny wystrój wnętrz. Wszystko to, po czym można rozpoznać firmę wizualnie.

Tworząc identyfikację  pierwszej kolejności ustalamy szczegóły, zastanawiam się wspólnie z Państwem, które elementy są niezbędne a które całkowicie nie pasują do profilu Państwa działalności. Im lepiej poznam firmę, tym łatwiej mi dopasować do niej odpowiednie materiały. Cena identyfikacji wizualnej w dużej mierze jest zależna od tego ile będzie ona posiadała elementów i ile czasu będę musiała ją projektować.

Materiały drukowane DTP

Ulotki reklamowe, banery, reklama prasowa, katalogi i foldery reklamowe, teczki, opakowania, torby reklamowe, etykiety, plakaty, kalendarze i wiele innych.

Projektowanie infografik, ofert i prezentacji. Infografiki są dobrym sposobem, aby przekazywać informacje w sposób skoncentrowany i bardzo wizualny. Kreatywne projekty opakowań oraz etykiety produktów.

Projektowanie 3D

Projektowanie i profesjonalne wizualizacje 3D różnych obiektów . Osiedli, domów, mieszkań. Wizualizacje pomieszczeń biurowych, łazienek, kuchni, salonów. Aranżacje wnętrz. Wizualizacje mogę wykonać z materiałów wybranych przez Państwo lub sama je dobrać. Każda wizualizacja zawiera ilości i kosztorys materiałów.