Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Chętnie utworzę dla Państwa profesjonalne strony internetowe, które będą dokładnie dopasowane do potrzeb Państwa firmy czy organizacji. Tworzone przeze mnie strony bazują na znanym, sprawdzonym i prostym w obsłudze systemie (CMS). Dzięki niemu zarządzanie tekstami czy zdjęciami jest szybkie, przyjemne oraz bardzo proste. Nie potrzeba do niego znajomości języków kodowania.

Tworzenie strony dzielę na dwa etapy. Pierwszy to przygotowanie unikalnego projektu graficznego specjalnie dla Państwa. Po akceptacji, przechodzę do stworzenia gotowej działającej strony internetowej oraz instalacji jej na Państwa hostingu. Otrzymujecie kompletny, nowoczesny, responsywny produkt podpięty pod Państwa  domenę i widoczny w sieci. Państwa sukces w sieci jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Wszystkie moje strony WWW są w pełni responywne i doskonale prezentują się na wszystkich urządzeniach wyświetlających takich jak: komputery, tablety, smartfony.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Potrzebny sklep internetowy ?  Handel w Internecie daje duże możliwości rozwoju, Państwa firma może mieć bardzo szeroki zasięg działania - nie tylko rynek lokalny. Poprzez odpowiednio zaprojektowany sklep internetowy można dotrzeć do milionów Internautów.

Tworzone przeze mnie sklepy umożliwiają w pełni zautomatyzowaną sprzedaż produktów. Są systemem sprzedaży on line z panelem zarządzania treścią, produktami, kategoriami, zamówieniami, wysyłką oraz całym procesem sprzedaży. Możliwa jest też integracja z hurtownią. Sklepy internetowe zintegrowane są z API firm kurierskich, płatnościami online, oraz systemem magazynowym. Posiadają moduły wspierające sprzedaż np.kody rabatowe, programy lojalnościowe. Sercem sklepu są sprawdzone i pewne systemy CMS WordPress lub Presta. Projektowane sklepy internetowe są w pełni responywne i doskonale prezentują się na każdego rodzaju urządzeniach: komputery, tablety, smartfony.

Strona internetowa dla studia fryzjerskiego

Pozycjonowanie

Skuteczne pozycjonowanie strony www nie musi być bardzo drogie. Właściwie dobrane słowa kluczowe oraz odpowiednia strategia daje bardzo dobre efekty. Na wstępie bardzo ważna jest optymalizacją strony internetowej na potrzeby pozycjonowania w Google. Drugi etap to systematyczne działania na stronie i i nie tylko dające trwałe efekty wysokich pozycji. Projektowanie stron to nie wszystko, należy je jeszcze dobrze wypromować. Wiem jak to zrobić.
Najtańszą, a zarazem najskuteczniejszą formą reklamy jest pozycjonowanie strony www w wyszukiwarce Google. Na samym początku trzeba wybrać  jakie frazy (słowa kluczowe) będą kluczowe w Państwa reklamie. Stosowane przeze mnie metody pozycjonowania są bardzo bezpieczne i dają trwałe efekty.

Pierwsze efekty pozycjonowanych domen widać już po okresie miesiąca co na pewno będzie wpływało na ilość odwiedzin Państwa strony internetowej, im większa liczba Klientów to większy i szybszy zysk dla firmy.

Kampanie Google Ads (AdWored)

Są sytuacje kiedy Klient potrzebuje natychmiastowej promocji swojej strony internetowej w Google. Wtedy jedyną formą reklamy jest kampania Ads - dawniejszy AdWords, taka kampania działa natychmiastowo.

Podstawową różnicą pomiędzy pozycjonowaniem strony, a kampanią Ads jest model rozliczeń. W przypadku kampanii płacicie Państwo bezpośrednio firmie Google. Opłata pobierana jest za każde kliknięcie. Koszty pojedynczych kliknięć są bardzo zróżnicowane i zależą od konkurencyjności danej frazy oraz pozycji reklamy w wyszukiwarce. Moja rola sprowadza się do konfiguracji kampanii Ads oraz jej prowadzenia. W ramach takiej usługi oferuję: Pomoc w doborze fraz kluczowych, dobór grupy docelowej, doradztwo w zakresie planowania budżetu.  Dobrze skonfigurowana kampania Ads dostarcza dużą liczbę wejść na stronę klienta, tym samym podnosi sprzedaż produktów lub usług.

social media prowadzenie,kampanie, reklama

Social media, Face Book promocja, prowadzenie

Dzięki social mediom tj. Facebook, Instagram, Tweeter można dotrzeć do wielu osób. Reklama na portalach społecznościowych jest niemalże konieczna. Fan Page na Facebooku to nowoczesny kanał dystrybucji swoich produktów, reklama przez polecenie - klienci posiadający własne strony internetowe(profile na Facebooku) dzielą się informacjami ze swoimi znajomymi. Taka reklama daje możliwość szybkiej komunikacji ze swoimi partnerami handlowymi. Tworząc strony internetowe tworzę od podstaw Państwa profil na Facebook - Fan Page, który zawiera istotne informacje dla nowych klientów takie jak: informacje o firmie, aktualne promocje, nowości, zakres i zasięg wykonywanych usług czy sprzedaż towarów.

Projekt graficzny Państwa Fan Page będzie spójny z Państwa stroną internetową. Profesjonalny wygląd zaprocentuje. Państwa profil na Facebooku będzie zintegrowany ze stroną www.

Na życzenie mogę też ustawić reklamę Facebook Ads, która zwiększy ruch na Państwa profilu. Państwa promocje dotrą do miliona ludzi.